Tłumaczenia

     Oferujemy Państwu także usługi związane z tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi.
Stanowimy zespół osób o bogatym doświadczeniu w realizacji tłumaczeń ustnych i pisemnych na polu spotkań biznesowych, handlowych, tłumaczeń stron internetowych Specjalizujemy się w  tłumaczeniach pisemnych zwykłych (nieuwierzytelnionych) w językach portugalskim, hiszpańskim, włoskim, angielskim i polskim we wszystkich kombinacjach językowych.
Naszymi klientami byli m.in. firma Hydrosolar, José Ferrández Andrés - Elche, krakow adventure.com (wersja portugalska strony).


W ofercie znajduje się, m.in.:
•    Tłumaczenie korespondencji (listy, e-maile etc.)
•  Tłumaczenia marketingowe (materiały reklamowe i promocyjne, broszury, foldery, strony internetowe etc.)
•  Tłumaczenia prawnicze (umowy, opinie prawne, ekspertyzy, pełnomocnictwa, akty notarialne, ustawy i regulacje etc.)
•    Tłumaczenia techniczne
•    Tłumaczenie tekstów specjalistycznych z zakresu prawa, finansów, przemysłu, techniki, nowych technologii, nauki etc.
•    Korekta, edycja i redakcja tekstów


Tłumaczenia ustne obejmują:
•  Tłumaczenia spotkań biznesowych, negocjacji handlowych, spotkań z kontrahentami zagranicznymi, telekonferencji i wideokonferencji, tłumaczenia podczas targów, kolacji biznesowych etc.
•    Tłumaczenia konsekutywne tj. tłumaczenie wystąpień, przemówień, prezentacji, szkoleń etc.
•    Tłumaczenia symultaniczne.
•    Obsługa wizyt zagranicznych w Polsce.CENNIK

KAŻDE TŁUMACZENIE WYCENIANE JEST INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI STRON, RODZAJU DOKUMENTU, STOPNIA TRUDNOŚCI I TERMINU.

TŁUMACZENIA PISEMNE

Tłumaczenia pisemne wyceniane są w oparciu o tak zwane strony rozliczeniowe, czyli liczbę znaków (liter) ze spacjami w tekście po przetłumaczeniu. 1 strona tłumaczenia zwykłego to 1800 znaków.


TŁUMACZENIA USTNE

Tłumaczenia ustne rozliczane są za każdą rozpoczętą godzinę obecności tłumacza w miejscu wskazanym przez klienta. Cena jednej godziny zegarowej tłumaczenia konsekutywnego uzależniona jest od łącznego czasu usługi, tematu spotkania, miejsca itp.Aby zamówić tłumaczenie pisemne prosimy o przesłanie dokumentu na adres magdalena@guiadecracovia.pl  Postaramy się w jak najkrótszym czasie przesłać Państwu wstępną wycenę oraz przewidywany termin realizacji tłumaczenia.


W przypadku tłumaczenia ustnego prosimy o kontakt mailowy magdalena@guiadecracovia.pl  lub telefoniczny (0048) 12 432 79 70,  tel. kom. 512 330 726 w celu ustalenia terminu i omówienia specyfiki tłumaczenia (konsekutywne, symultaniczne).


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.